منوی دسته بندی
آیا درمان های بزرگ شدن آلت تناسلی کار می کنند؟

آیا درمان های بزرگ شدن آلت تناسلی کار می کنند؟

آیا درمان های بزرگ شدن آلت تناسلی کار می کنند؟

از آنجایی که میل به یک آلت تناسلی بزرگ تر، مشوق و نگرانی برای بسیاری از مردان است، “بازار” بزرگ شدن آلت تناسلی شکوفا شده است. پس کدام گزینه ها کار می کنند ؟ کدام بهتر است و یا بدتر.

به معنای واقعی کلمه صدها آگهی و مقالات در مورد بزرگ شدن آلت تناسلی وجود دارد و همچنین ایمیل های بسیاری در این ارتباط برای ما ارسال میشوند. آنها در مورد نتایج شگفت انگیز و باور نکردنی که می توانند به دست آورند، صحبت می کنند، اما تنها کلمه صادقانه در اینجا “باور نکردنی است”. پولت را پس انداز کن. هیچ چیز در حال حاضر در بازار به طور دائم افزایش اندازه آلت تناسلی را ثابت نکرده است .

دستگاه های خلاء برای گسترش آلت تناسلی

 

دستگاه های خلاء برای گسترش آلت تناسلی

دستگاه های خلاء اغلب برای درمان ناتوانی جنسی توصیه می شوند و همچنین برای بزرگ شدن آلت تناسلی تبلیغ می شوند زیرا بزرگ شدن آلت تناسلی به مدت زمانی طول می کشد.

پمپ های خلاء روی آلت تناسلی قرار می گیرند و سپس هوا از لوله خارج می شود و فشار ایجاد می کند. در نتیجه، خون به سرعت به آلت تناسلی پمپاژ می شود، همانطور که در نعوظ اتفاق می افتد. پس از آن یک حلقه به طور موقت به پایه آلت تناسلی وصل می گردد تا از تخلیه شدن بیش از حد سریع خون جلوگیری شود.در این حالت بزرگ شدن آلت تناسلی تنها ۲۴ ساعت طول خواهد کشید.

عوارض جانبی نیز وجود دارد. این روش می تواند باعث پارگی، تورم و درد رگ های خونی شوند. اگر می خواهید یک دستگاه خلاء برای مشکلات نعوظ را امتحان کنید، یا احساس می کنید ممکن است این حس لذت بخش باشد، شما باید از خطرات بالقوه مطلع شوید و این واقعیت است که برخی از دستگاه ها به خوبی طراحی نشده اند.

تمرینات آلت تناسلی

همانطور که آلت تناسلی هیچ ماهیچه ای ندارد، هیچ تمرینی یا تکنیک های ماساژ که آن را بزرگ کند (به جز در کوتاه مدت) وجود ندارد. انجام تناوب کشش، و یا افزودن وزنه به آلت تناسلی شما در نهایت اتلاف وقت است (و ممکن است دردناک باشد).

جراحی افزایش طول و قطر آلت تناسلی

جراحی تنها راه حل دائمی برای بزرگ شدن آلت تناسلی است. از طریق جراحی، آلت تناسلی را می توان بصورت ظاهری معمولا فقط بیش از یک اینچ بزرگ نمود . جراح، رباطهایی را که آلت تناسلی را در حالت معمول نگه میدارند برش میدهد  و اجازه می دهند آلت تناسلی افزایش طول پیدا کند . سپس وزنه ها و یا دستگاههای کششی برای چند ماه به طول می انجامد تا به افزایش دائمی اندازه برسد. این روش ممکن است به بافت زخمی تبدیل شود، نعوظ به پایین و پایه آلت تناسلی مودار خواهد شد.

یکی دیگر از روش های جراحی که به عنوان ایمپلنت آلت تناسلی پوستی شناخته می شود، می تواند حجم و طول را افزایش دهد. این روش سلول های چربی را از سایر قسمت های بدن به آلت تناسلی انتقال می دهد. آنچنانکه اندازه سر آلت تناسلی نمی تواند افزایش یابد، نتایج ممکن است منجر به یک آلت تناسلی مرد با شکل غیر معمول باشد و گاهی توزیع سلولهای چربی پیوند دهنده منجر به انبوه شدن سلول ها در منطقه ای خاص و یا به اندازه کافی صاف نباشد . بسیاری از متخصصین ارولوژی این نوع جراحی را انجام نمی دهند، مگر اینکه دلایل درمانی خوب باشد.

عوارض پس از عمل جراحی و بزرگ شدن آلت تناسلی

همانند هر نوع جراحی، تعدادی از خطرات بالقوه وجود دارد هم بصورت روانشناسی و هم جسمی. نتایج جراحی ، تقویت و بزرگ شدن آلت تناسلی همه را برآورده نمی کند.

در طول هر روش جراحی، ممکن است اتفاقات ناگوار و اشتباهات بسیاری اتفاق بیفتد. این شامل عفونت های پس از عمل، آسیب به بافت های اطراف و اعصاب و عوارض بالقوه بیهوشی می شود.

اضطراب ممکن است از لذت یک آلت تناسلی مردانه بزرگتر بکاهد.  برای اکثر موارد جراحی بزرگ شدن فقط برای بیمارانی که دچار تغییر شکل یا اختلالات عملکردی آلت تناسلی هستند توصیه می شود.

 

بزرگ کردن آلت تناسلی

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

Urology Karami

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *