منوی دسته بندی
محصولات بزرگ کننده آلت تناسلی: آیا کار می کنند؟

محصولات بزرگ کننده آلت تناسلی: آیا کار می کنند؟

محصولات بزرگ کننده آلت تناسلی

محصولات بزرگ کننده آلت تناسلی

آیا توسط محصولاتی که ادعا می کنند اندازه آلت تناسلی را افزایش می دهند وسوسه شده اید؟ در این مقاله حقایق را در مورد انتظارات از قرص ها، پمپ ها، تمرینات و جراحی های تقویت کننده مردانه دریافت می کنید.

تبلیغات برای محصولات و روش های بزرگ کردن آلت تناسلی در همه جا وجود دارد. تعداد زیادی از پمپ ها، قرص ها، وزنه ها، تمرینات و جراحی ها ادعا می کنند که طول و عرض آلت تناسلی شما را افزایش می دهند.

با این حال، حمایت علمی کمی از روش‌های غیرجراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود دارد و هیچ سازمان پزشکی قابل اعتمادی جراحی آلت تناسلی را به دلایل صرفا زیبایی تایید نمی کند.

اکثر تکنیک هایی که در تبلیغات می بینید کار نمی کنند و برخی می توانند به آلت تناسلی شما آسیب برسانند. قبل از امتحان هر یک از آنها دوباره فکر کنید.

اندازه آلت تناسلی: چه چیزی طبیعی است، چه چیزی نیست؟

ترس از اینکه آلت تناسلی شما خیلی کوچک به نظر برسد یا آنقدر کوچک است که نمی تواند همسرتان را در طول رابطه جنسی راضی نگه دارد. اما اکثر مردانی که فکر می‌کنند آلت تناسلی‌شان خیلی کوچک است، در واقع آلت تناسلی دارند که اندازه معمولی در نظر گرفته می‌شود.

به طور مشابه، بسیاری از مردان تصوری اغراق آمیز از اندازه آلت تناسلی دارند. اگر آلت تناسلی شما در هنگام نعوظ حدود ۱۳ سانتی متر یا بلندتر است، اندازه آن معمولی است.

آلت تناسلی تنها در صورتی کوچک در نظر گرفته می شود که در هنگام نعوظ کمتر از حدود ۷.۵ سانتی متر باشد. این وضعیتی است که میکروپنیس نامیده می شود.

شریک جنسی شما چگونه به اندازه آلت تناسلی می نگرد؟

تبلیغ کنندگان از شما می خواهند باور کنید که شریک زندگی شما عمیقاً به اندازه آلت تناسلی اهمیت می دهد. اگر نگران هستید، با شریک زندگی خود صحبت کنید.

در نظر داشته باشید درک سایر نیازها و خواسته های شریک زندگی تان بیشتر از تغییر سایز آلت تناسلی، رابطه جنسی شما را بهبود می بخشد.

آگهی های تبلیغاتی را باور نکنید

شرکت ها انواع زیادی از درمان های غیرجراحی بزرگ کردن آلت تناسلی را ارائه می دهند. آنها اغلب آنها را با تبلیغات جدی که شامل حمایت علمی محققان است، تبلیغ می کنند. اگر به دقت نگاه کنید، خواهید دید که ادعاهایی مبنی بر اینکه این روش ها چقدر ایمن هستند و چقدر خوب کار می کنند ثابت نشده است و این محصولات ممکن است دارای مواد بالقوه خطرناکی باشند که در معرفی ذکر نشده اند.

بازاریابان به تبلیغات افرادی که محصول را توصیه می کنند تکیه می کنند. بازاریابان همچنین ممکن است از داده هایی استفاده کنند که عکس های قبل و بعد از استفاده دقیق بوده و مشکوک نیستند. مکمل های غذایی نیازی به تایید سازمان غذا و داروی ایالات متحده ندارند. بنابراین تولیدکنندگان مجبور نیستند ثابت کنند که یک محصول چقدر ایمن است یا کار می کند.

محصولات بزرگ کننده آلت تناسلی

بیشتر روش های تبلیغ شده برای بزرگ کردن آلت تناسلی کارساز نیستند و برخی می توانند باعث آسیب دائمی به آلت تناسلی شما شوند. در اینجا برخی از محصولات و تکنیک های بسیار تبلیغ شده آورده شده است:

قرص لوسیون

قرص و لوسیون

اینها معمولاً حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، گیاهان یا هورمون هایی هستند که سازندگان ادعا می کنند آلت تناسلی را بزرگ می کنند. هیچ یک از این محصولات ثابت نشده است که کار می کنند و برخی ممکن است مضر باشند.

پمپ وکيوم

پمپ های وکیوم (خلاء)

از آنجایی که پمپ‌ها خون را به آلت تناسلی می‌کشند و آن را متورم می‌کنند، گاهی اوقات برای درمان اختلال نعوظ استفاده می‌شوند. پمپ خلاء می تواند آلت تناسلی را به طور موقت بزرگتر نشان دهد. اما استفاده زیاد یا طولانی مدت می تواند به بافت الاستیک آلت تناسلی آسیب برساند و منجر به نعوظ کمتری شود.

تمرینات فیزیکی

این تمرینات که گاهی اوقات جلکینگ نامیده می شود، از یک حرکت دستی برای فشار دادن خون از پایه به سر آلت تناسلی استفاده می کند. اگرچه این روش ایمن تر از روش های دیگر به نظر می رسد، اما هیچ مدرک علمی برای کارایی آن وجود ندارد و می تواند منجر به تشکیل اسکار، درد و تغییر شکل شود.

کشنده آلت تناسلی

کشش

کشش شامل چسباندن یک دستگاه کشنده که به آن وسیله کشنده آلت تناسلی نیز گفته می شود ، به آلت تناسلی برای کشش ملایم است. چند مطالعه کوچک افزایش طول حدود ۱ تا ۳ سانتی متر با این دستگاه ها را گزارش کرده اند. با این حال، فعالیت ممکن است ناراحت کننده و دردناک باشد. همچنین برای مشاهده نتایج به تعهد حداقل ۴ تا ۶ ساعت در روز برای چندین ماه نیاز دارد. همچنین تحقیقات بیشتری لازم است تا ببینیم آیا کشش بی خطر است و آیا کار می کند یا خیر.

جراحی افزایش طول آلت تناسلی خطرناک است و ممکن است کارساز نباشد

مطالعات انجام شده در مورد جراحی‌ها برای افزایش طول یا ضخیم‌کردن آلت تناسلی، نتایج متفاوتی را در زمینه ایمنی، چه مؤثر (اثربخشی) و چه رضایت بیمار، یافته‌اند.

در بهترین حالت، جراحی ممکن است باعث افزایش جزئی در قطر آلت تناسلی شود. یا جراحی ممکن است ظاهری جزئی با افزایش طول به آلت تناسلی در حالت غیر نعوظ اضافه کند. اما طول واقعی آلت تناسلی را تغییر نمی دهد. در بدترین حالت، جراحی می تواند منجر به عوارضی مانند عفونت، زخم، و از دست دادن حس یا عملکرد شود.

روش های جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی

جراحی بزرک کردن آلت تناسلی برای زیبایی نیست. نیاز به جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی نادر است. جراحی معمولا برای مردانی که آلت تناسلی آنها به دلیل مشکلی که در بدو تولد وجود دارد یا به دلیل آسیبی کار نمی کند، اختصاص دارد.

برخی از جراحان بزرگ کردن آلت تناسلی را با استفاده از تکنیک‌های زیادی پیشنهاد می‌کنند. با این حال، بحث برانگیز است و توسط بسیاری از کارشناسان غیر ضروری است و در برخی موارد می تواند برای همیشه مضر باشد. مطالعات کافی در مورد جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی وجود ندارد تا تصویر دقیقی از خطرات و فواید ارائه دهد.

نمونه هایی از جراحی که برای افزایش طول یا ضخامت آلت تناسلی انجام می شود عبارتند از:

بریدن رباط تعلیق

بریدن رباط معلق

پرکاربردترین روش جراحی برای بلند کردن آلت تناسلی شامل بریدن رباط معلق است که آلت تناسلی را به استخوان شرمگاهی متصل می کند. همچنین پوست از شکم به ساقه آلت تناسلی منتقل می شود. هنگامی که این رباط بریده می شود، آلت تناسلی بلندتر به نظر می رسد، زیرا قسمت بیشتری از آن آویزان می شود. اما طول واقعی آلت تناسلی را تغییر نمی دهد.

اما بریدن رباط معلق می تواند باعث ناپایداری آلت تناسلی در حالت نعوظ شود. این عدم حمایت در طول نعوظ می تواند منجر به آسیب به آلت تناسلی در طول فعالیت جنسی شود. همچنین رباط می تواند دوباره با هم رشد کند و باعث کوتاه شدن ظاهر آلت شود. برش رباط معلق گاهی اوقات با روش های دیگری مانند برداشتن چربی اضافی روی استخوان شرمگاهی ترکیب می شود.

تزریق چربی

روشی برای ضخیم تر کردن آلت تناسلی شامل برداشتن چربی از قسمت گوشتی بدن و تزریق آن به ساقه آلت تناسلی است. نتایج ممکن است ناامید کننده باشد. برخی از چربی های تزریق شده ممکن است به طور ناهموار پخش شوند یا توسط بدن بازجذب شوند. این می تواند منجر به انحنای آلت تناسلی، شکل ناهموار و ظاهری نامنظم شود. جای زخم و مشکلات مربوط به احساس و استحکام نعوظ نیز ممکن است رخ دهد. چندین محصول دیگر برای تزریق استفاده شده است، اما با نتایج ضعیف مشابه.

پیوند بافت

روش دیگر برای افزایش عرض یا طول، پیوند بافت است. این شامل برداشتن تکه ای از پوست و لایه چربی (گرافت) از جای دیگری در بدن است. این پیوند بر روی ساقه آلت تناسلی دوخته می شود. گاهی از مواد پیوندی دیگر استفاده می شود. هیچ یک از این روش‌ها ۱۰۰% بی‌خطر یا مؤثر نبوده‌اند. این روش ها ممکن است باعث عفونت و زخم شود که می تواند شکل آلت تناسلی را تغییر دهد. آنها همچنین می توانند بر توانایی شما برای نعوظ تأثیر بگذارند.

کاشت آلت تناسلی

این جراحی ها شامل قرار دادن مواد زیر پوست آلت تناسلی است تا ظاهری ضخیم تر به آن بدهد. عفونت و مشکلات پیوند ممکن است نیاز به جراحی دیگری برای برداشتن پیوند داشته باشد. کوتاه شدن، اسکار و انحنای آلت ممکن است رخ دهد. این جراحی همچنین می تواند بر توانایی شما برای نعوظ تأثیر بگذارد.

چند نکته که ممکن است واقعا کمک کند

هیچ راه حل مطمئن و ثابت شده ای برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود ندارد. اما اگر در مورد اندازه آلت تناسلی خود نگران هستید، چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید.

  • با شریک زندگی خود صحبت کنید. ممکن است ترک عادات قدیمی یا بحث در مورد ترجیحات جنسی با همسرتان سخت باشد. اما از این کار خوشحال خواهید شد و ممکن است از جرقه ای که در زندگی جنسی شما زده می شود شگفت زده شوید.
  • به فرم ایده آل وزنی برسید. اگر اضافه وزن دارید ، چربی اضافی شکم ممکن است آلت تناسلی شما را کوتاه‌تر از آنچه هست نشان دهد. ورزش منظم می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. آمادگی جسمانی بهتر نه تنها باعث می شود شما سالم به نظر برسید، بلکه می تواند قدرت و استقامت را در طول رابطه جنسی بهبود بخشد.
  • با پزشک یا مشاور خود صحبت کنید. احساس نارضایتی از اندازه آلت تناسلی خود امری رایج است. یک متخصص سلامت روان یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خانواده شما می تواند به شما کمک کند.

بسیاری از مردان با اطمینان از اینکه “معمولی” هستند، احساس بهتری دارند. مشاوره در مورد چگونگی رضایت بهتر همسر بدون توسل به بزرگ کردن آلت تناسلی نیز می تواند کمک کننده باشد.

جمع بندی

بسیاری از مردان بر این باورند که افزایش سایز آلت تناسلی، آنها را عاشق بهتری می‌کند یا جذاب‌تر می‌کند. اما به احتمال زیاد آلت تناسلی شما در محدوده اندازه معمولی قرار دارد.

حتی اگر آلت تناسلی شما کوچکتر از حد متوسط ​​باشد، ممکن است برای همسرتان مهم نباشد. علاوه بر این، هیچ راه اثبات شده ای برای بزرگتر کردن آلت تناسلی وجود ندارد.

راه حل نگرانی های شما در مورد اندازه آلت تناسلی ممکن است به آسانی صحبت کردن با همسرتان یا خوش فرم شدن باشد. اگر این مراحل کمکی نکرد، سعی کنید با یک مشاور حرفه ای در مورد نگرانی های خود صحبت کنید.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

Urology Karami

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *