منوی دسته بندی
مرکز درمان ناباروری در بیمارستان ولایت راه اندازی می شود

مرکز درمان ناباروری در بیمارستان ولایت راه اندازی می شود

مرکز درمان ناباروری در بیمارستان ولایت راه اندازی می شود

رئیس بیمارستان ولایت قزوین گفت: اولین مرکز دولتی درمان ناباروری قزوین از اول آذر ماه سال جاری در این بیمارستان راه اندازی می شود.

دکتر علی اکبر کرمی روز چهارشنبه در جریان نشست با خبرنگارانی که در قالب یک تور رسانه ای از این بیمارستان دیدن کردند، افزود: خدمات این مرکز با تیم تخصی دوره دیده اعم از جراح و جنین شناس با حدود یک چهارم تعرفه بخش خصوصی ارائه خواهد شد.
به گزار ش ایرنا وی همچنین از راه اندازی مرکز غربالگری سرطان این مرکز از آذرماه خبر داد و گفت: با راه اندازی این مرکز تمام افراد مشکوک به سرطان و یا کسانی که سابقه فامیلی سرطان دارند می توانند با مراجعه به مرکز و انجام آزمایشات از بیماری و یا سلامت خود اطمینان حاصل کنند.
رییس مرکز آموزشی درمانی ولایت گفت:این مرکز هم اکنون دارای ۳۰۰ تخت بیمارستانی است که با راه اندازی بخش رادیوتراپی ۳۰ تخت و مرکز غربالگری ۵۰ تخت دیگر به این ظرفیت افزوده خواهد شد.
وی افزود: ورودی اورژانس این مرکز هم اکنون ماهانه ۶ هزار نفر و تعداد بیماران بستری آن نیز ماهانه حدود هزار و ۳۰۰بیمار، اعمال جراحی بین ۷۰۰ تا هزار بیمار و مراجعات به درمانگاه ها نیز ۳۰ هزار نفر است.

** بیمارستان ولایت به مرکز آموزشی درمانی مستقل ارتقا یافت

رئیس بیمارستان ولایت گفت: این مرکز از اول آبان ماه به مرکز آموزشی درمانی مستقل ولایت تبدیل شده و از نظر مالی هیچ وابستگی به دانشگاه علوم پزشکی ندارد و تنها جنبه نظارتی دانشگاه بر این مرکز ادامه خواهد داشت.
وی اضافه کرد: در همین راستا خدمات وی آی پی نیز به این مرکز افزوده شده و امکان دریافت تعرفه بالاتر از دولتی را نیز خواهد داشت.
دکتر کرمی ادامه داد: بر این اساس اگر بیماری تمایل به دریافت خدمات خصوصی تر داشته باشد با بیمه تکمیلی خود می تواند از این خدمات بهره مند شود و خدمات ارایه شده به وی نیز توسط دانشجویان نخواهد بود ، بلکه با انتخاب بیمار، خود جراح بر بالین وی حاضر شده و شرح حال از او می گیرد.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

Urology Karami

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *