منوی دسته بندی
چگونه در رختخواب بیشتر پایدار باشیم؟

چگونه در رختخواب بیشتر پایدار باشیم؟

چگونه در رختخواب بیشتر پایدار باشیم؟

اگر یک موضوع درباره اتاق خواب وجود دارد که به اندازه سایز آلت تناسلی مردان اهمیت داشته باشد ، آن استقامت است . مدت زمان دوام آنها در رختخواب. اینترنت مملو از راه حل هایی برای کسانی است که احساس می کنند قدرت و پایداری کافی ندارند. اما فقط برخی از آنها ارزشمند هستند. چگونه می توانید تشخیص دهید که این راه حل ارزش وقت و پول شما را دارد؟

طبق یک مطالعه که عملکرد ۱۵۸۷ مرد را اندازه گیری کرد ، متوسط ​​زمانی که یک مرد می تواند بدون انزال رابطه برقرار کند ، هفت دقیقه است. مردانی که از انزال زودرس رنج می برند ، به طور متوسط ​​دو دقیقه. اگرچه همه مردانی که خواهان افزایش استقامت و پایداری هستند با انزال زودرس تشخیص داده نمی شوند ، اما گزینه های درمانی عمدتا یکسان است.

کدام یک ارزش وقت گذاشتن شما را دارند و کدام ارزش ندارند؟

۱. بیوفیدبک تراپی

بیوفیدبک روشی است که ذهن را برای کنترل بهتر بدن تربیت می کند. با هماهنگی بیشتر با محرک هایی که باعث زود انزالی شما می شوند ، ممکن است بتوانید آنها را بهتر کنترل کنید. طبق گفته پزشکان مطرح و اورولوژیست ها این راه حل مناسبی برای برخی از مردان است.

۲. داروها

طبق گفته محققین داروهای ضد افسردگی که به عنوان مهار کننده های بازجذب سروتونین شناخته می شوند ، گاهی اوقات می توانند برای درمان زود انزالی استفاده شوند.

همچنین آنها می گویند که داروهایی مانند سروتونین ها ، مانند پروزاک ، پاکسیل و زولوفت ، می توانند ارگاسم را در مردان به تاخیر بیاندازند ، اما همچنین می توانند مشکلاتی را ایجاد کنند. این داروها چند ساعت قبل از تاثیر خود طول می کشد و گاهی اوقات می تواند عوارض جانبی ناخواسته ای مانند سرگیجه ، خواب آلودگی ، اختلال نعوظ و کاهش میل جنسی ایجاد کند.

غذاهایی مانند شنبلیله می توانند تولید تستوسترون را افزایش دهند.

۳. تمرینات لگن

تمرینات کگل ممکن است بتواند به همان اندازه که به زنان کمک می کند، به مردان نیز کمک کند. اما آنها نیاز به یک تعهد مداوم دارند. آنها با تقویت عضلات کف لگن عمل می کنند. برای انجام تمرینات کگل ، همان ماهیچه ای را که برای متوقف کردن جریان ادرار استفاده می کنید ، خم کنید. این عضله را برای ۱۰ ثانیه محکم کنید ، سپس رها کنید و حداقل سه ست ۱۰ تکراری در روز را هدف بگیرید.

۴. حساس کننده ها

کرم ها و ژل های ضد حساسیت باعث کاهش احساسات آلت تناسلی مردان می شود. اما بیشتر این کرم ها بافت های شریک زندگی شما را نیز حساس می کنند. برای مصرف اینگونه محصولات با پزشک و یا متخصص اورولوژی خود مشورت نمایید.

۵. ختنه بزرگسالان

راه حل چشمگیر، ختنه یا برداشتن پوست ختنه گاه است. ختنه می تواند آلت تناسلی را غیر حساس کند. اما اگر به درستی انجام نشود ، می تواند نتیجه معکوس داشته باشد. بر اساس مطالعه ای که در سال ۲۰۱۱ انجام شد ، ختنه ناقص می تواند باعث انزال زودرس شود.

۶. افزایش وزن

یک مطالعه اخیر معتقد است مردان دارای شاخص توده بدنی بالاتر (BMI) بیشتر از مردان با چربی و وزن کمتر در رختخواب دوام می آورند. بر اساس این مطالعه ، با افزایش BMI ، تعداد افرادی که دچار انزال زودرس بودند کاهش یافت. کسانی که اضافه وزن داشتند به طور متوسط ​​۷.۳ دقیقه دوام آوردند. این مطالعه به ۲۰۰ مرد محدود شده بود و بر گزارش خود متکی بود.

۷. کاهش وزن

تعداد بیشتری از شواهد نشان می دهد که اضافه وزن یا چاقی می تواند استقامت جنسی شما را بدتر کند. به گفته محققین از آنجا که اکثر مردان بالای ۴۰ سال دارای اضافه وزن یا چاقی هستند و ما می دانیم که چاقی ، فشار خون بالا و دیابت از عوامل اصلی اختلال نعوظ هستند ، بنابراین درمان مشکل زمینه ای ممکن است مفید باشد. این امر به ویژه در مورد مردانی که از انزال زودرس بالینی یا سایر اشکال اختلال نعوظ رنج می برند صادق است.

شنبلیله - افزایش تولید تستوسترون

۸. آنچه می خورید

اگر تغییر رژیم غذایی به شما امکان می دهد وزن خود را کاهش دهید ، می تواند ارزشمند باشد. اما به گفته پزشکان برخی غذاهای خاص می توانند میزان تستوسترون آزاد در بدن را افزایش دهند ، که برای عملکرد نعوظ سالم ضروری است. برخی غذاها مانند شنبلیله می توانند تستوسترون رایگان را افزایش دهند. در حقیقت ، شنبلیله منبع ترکیباتی به نام Testofen است که در بسیاری از مکمل های بدون نسخه یافت می شود.

 

بزرگ کردن آلت تناسلی

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

Urology Karami

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *