منوی دسته بندی
دستگاه وکيوم همراه ، درمان اختلال نعوظ

دستگاه وکيوم همراه ، درمان اختلال نعوظ

دستگاه وکیوم آقایان

دستگاه وکیوم آقایان : دستگاه وکيوم “همراه”

دستگاه واکيوم “همراه” وسيله ای است پزشکی با طراحی منحصر به فرد که باعث ايجاد نعوظ بصورت طبيعی می گردد. درمان ناتوانی جنسی با دستگاه وکیوم آقایان يکی از سه روش استاندارد قابل قبول از طرف انجمن اورولوژی امريکا است که موثر و بی خطر می باشد.

از موارد ناتوانی های جنسی مي توان به کاهش جريان خون به عضو تناسلی و يا فقدان قدرت نگهداری خون در عضو اشاره کرد. اين دستگاه با تقليد از مکانيسم طبيعی نعوظ طراحی شده و قادر به ايجاد توانایی در بروز و نگهداری حالت نعوظ برای انجام امور جنسی را دارد و فرد نيازی به استفاده از دارو ندارد.

دستگاه وکیوم مردانه چیست؟

داشتن رابطه جنسی با کیفیت قطعا در لیست اهداف هر زوجی قرار دارد؛‌ چراکه استحکام رابطه افراد در بسیاری از موارد در گرو داشتن رابطه جنسی خوب و رضایت‌بخش است. اختلال جنسی ممکن است که زندگی زناشویی فرد را به خطر بیندازد و آسیب‌های روحی را برای او در پی داشته باشد. بنابراین کمک گرفتن از دستگاه‌هایی همانند وکیوم مردانه می‌تواند اختلالات جنسی را برطرف نموده و در این مسئله رضایت هر دو شخص را جلب نماید. همچنین روابط میان زوجین به کمک دستگاه وکیوم مردانه بهبود خواهد یافت.

از دیگر شیوه‌ها برای برطرف کردن ناتوانی‌های جنسی می‌توان به مصرف دارو اشاره کرد؛ اما لازم به ذکر است که بیشتر داروها به صورت دائمی و مناسب کاربرد دارند‌‌. علاوه بر این، امکان دارد که یک‌سری عوارض جانبی را برای فرد در پی داشته باشند. برای انجام جراحی نیز ممکن است که فرد هزینه زیادی را متحمل شده و از آن تحت عنوان روشی پرخطر یاد شود.

بنابراین کمک گرفتن از وسیله‌ای که عارضه کمتر و کارایی بیشتری دارد، نتایج خوبی را برای افراد در پی خواهد داشت. از آنجایی که در طول پروسه درمان، شاهد بالا رفتن میزان گردش خون هستیم، استفاده از آن در بهبود سلامت جنسی نیز نقش دارد و در بلند مدت نتیجه استفاده از این دستگاه فرد را حیرت زده خواهد کرد. براساس تحقیقات صورت گرفته، وکیوم‌ مردانه علاوه بر این موارد، در زمانی که فرد عمل‌ جراحی پروستات انجام داده نیز به کار برده می‌شود‌. در این شرایط فعالیت دستگاه با اختلال مواجه می‌گردد و نعوظ به سختی اتفاق می‌افتد.

دستگاه وکیوم همراه

روش کار دستگاه وکیوم آقایان

برای ايجاد حالت نعوظ عضو درون محفظه شيشه ای قرار گرفته و با ايجاد خلاء توسط پمپ، جريان خون عضو،افزايش يافته و حالت سفتی ايجاد می شود. سپس حلقه فشاری در قاعده عضو قرار می گيرد که مانع از خروج خون داخل عضو گرديده و نعوظ حتی پس از برداشتن محفظه شيشه ای همچنان حفظ خواهد شد. اين حالت نعوظ را می توان برای مدت حداکثر سی دقيقه نگاه داشت و هر چند بار که بيمار نياز داشته باشد ميتوان آنرا تکرار نمايد. پس از برداشتن حلقه فشاری و برگشت خون، عضو به حالت طبيعی و اوليه خود باز خواهد گشت. دستگاه به سادگی جايگزين حالت طبيعی نعوظ شده و يکی از بهترين راههای درمان ناتوانی جنسی در مقايسه با داروها، هورمونها و يا جراحی می باشد.

اين دستگاه بطور کاملا موثر و موفقيت آميزی برای ايجاد حالت نعوظ در بيماران ديابتی، بيماريهای عروقی، صدمات نخاعی، اسکلروز متعدد، جراحی پروستات و ناتوانی های جنسی ناشی از مشکلات روحی روانی، به دنبال درمان دياليز، اشعه درمانی، جراحی و آسيب های وارده به لگن مورد استفاده قرار می گيرد. دستگاه وکیوم آقایان “همراه” بدليل عوارض بسيار ناچيز و کارايی بسيار خوب در بيماران، مورد توجه روز افزون قرار گرفته است. ادامه استفاده از دستگاه باعث افزايش اعتماد به نفس خواهد گرديد.

دستگاه وکیوم آقایان

مزایای دستگاه وکیوم همراه

استفاده از دستگاه وکیوم مزایا و نکات مثبت بسیاری دارد و به عنوان راهی کارساز برای درمان اختلال نعوظ و افزایش سایز آلت تناسلی خواهد بود؛ اما نکات مثبت این دستگاه تنها در این دو مورد خلاصه نمی‌شود و موارد زیر به سایر نکات آن اشاره می‌کنند.

قابل استفاده برای افراد با محدوده سنی مختلف

از مزیت‌های دستگاه وکیوم مردانه می‌توان به گستردگی جامعه هدف آن اشاره کرد. استفاده از این دستگاه تنها محدود به رنج سنی خاصی نمی‌شود و بسیاری از افراد می‌توانند از مزیت‌های این دستگاه بهره‌مند گردند. اختلال نعوظ امروزه رواج بسیاری پیدا کرده که حتی امکان دارد افراد در سنین پایین نیز با این مسئله مواجه شوند، در حالی که اشخاص بزرگسال آن را به شکل مزمن تجربه می‌کنند. لازم به ذکر است که به توصیه پزشکان اشخاص سالم نباید از این دستگاه استفاده نمایند.

بهبود روابط عاطفی با حل مشکل شما

بی‌شک داشتن اختلال نعوظ تاثیراتی را به شکل مستقیم بر طرف مقابل گذاشته و از میزان رضایت آن‌ها از رابطه جنسی کاسته خواهد شد. در این شرایط افراد از لحاظ روحی نیز تحت فشار قرار می‌گیرند و همین مسئله رابطه عاطفی میان زوجین را مختل می‌سازد. این مشکل به صورت مقطعی چندان اثری بر زندگی فرد نداشته؛ اما در صورتی که این مسئله تا بلند مدت ادامه داشته باشد، به زندگی شخصی او نیز ورود پیدا می‌کند.

برخورداری از عوارض جانبی کمتر به نسبت سایر داروها

داروهای متنوعی جهت درمان اختلال نعوظ وجود دارند و همه آن‌ها به یک شکل عمل می‌کنند. در صورتی که فرد به بخش کاتالوگ نگاهی بیندازد متوجه عوارض جانبی آن‌ها خواهد شد. از رایج‌ترین عوارض می‌توان به بالا رفتن فشار خون، نعوظ بلند مدت و دردناک اشاره کرد. در حالی که استفاده از دستگاه وکیوم عوارض جانبی خاصی را به دنبال نخواهد داشت. لازم به ذکر است که کبودی و مقدار کمی درد در روزهای اولیه امری طبیعی بوده؛ اما تغییر رنگ شدید آلت تناسلی را نمی‌توان امری طبیعی دانست و در این صورت می‌بایست به پزشک مراجعه کرد.

دستگاه وکیوم آقایان

تاییدیه های دستگاه واکیوم “همراه”

نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشويی موفق می گردد در بيش از %۹۸موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصيه های پزشکان مجرب که با دفاتر فروش همکاری می کند می تواند تا %۱۰۰ مؤثر واقع گردد اين دستگاه مورد تاييد وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی، بنياد جانبازان و مراکز دانشگاهی است و سازمان پژوهش ها و تحقيقات صنعتی اخيرا آنرا با درجه ابتکار مورد تایيد قرار داده است و در اداره ثبت اختراعات (وابسته به سازمان ثبت احوال کشور) نيز به ثبت رسيده است.

قیمت دستگاه وکیوم آقایان

قیمت دستگاه وکیوم آقایان همراه در مقايسه با پروتز بسيار ارزانتر و دارای عوارض کمتر ( جراحی پروتز وضعيت عضو را برگشت ناپذير می سازد) می باشد و در تمامی موارد درمان ناتوانی جنسی سودمند است و همين امر است که باعث استقبال زياد بيماران شده است.

قیمت دستگاه وکیوم آقایان بسیار مناسب و کیفیت بسیار مطلوبی دارد (با طراحی و عملکرد منحصر به فرد و برتر از مشابه خارجی). دستگاه به مدت يکماه در صورت مؤثر نبودن قابل استرداد می باشد. ( مبلغ پرداخت شده پس از کسر %۲۰ مسترد می­ گردد ). دستگاه وکیوم همراه از خدمات پس از فروش و مشاوره توسط پزشکان مجرب برخوردار می باشد. دستگاه وکیوم همراه پس از مدتی باعث بهبود کيفيت نعوظ و قوام عضو خواهد شد.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

Urology Karami

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *